• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hizmetmedikaltekerleklisandalye
  • https://twitter.com/hizmetmedikal
Anlaşmalı Kargo
Yeni Ürün
Engelli Yürüteçi Zinos 111
Engelli Yürüteçi Zinos 111
Engelli Yürüteçi Zinos 112

Engelli Yürüteçi Zinos 112

CP Eğitim Masalı Sandalyesi ZİNOS 604

CP Eğitim Masalı Sandalyesi ZİNOS 604

Site Menüsü
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret572789

Anasayfa

Tekerlekli Sandalye Bağışı Yapmak İstiyorum 


Herkez Mutlu olsun  diye Bağış Yap

Bedensel  Engelli olan kişilerin engellerini bir nebze olsun kaldırmak için, imkanı olmıyan kişilere bu bayramda bağış yapmak istediğinizde. Yapmak İstediğiniz" Tekerlekli sandalye bağışınızı , sizin adınıza belirtmiş olduğunuz hayır dernekleri,belediyeler,muhtarlıklar veya belirtmiş olduğunuz adreslere ücretsiz olarak kapıya teslim bırakılmaktadır. 

Tekerlekli Sandalye Bağışı Yapmak İstiyorum ,fakat konu ile ilgili ne yapmam gerek diyorsanız müşteri temsilciliğimizi 0212 553 04 45 
google-site-verification=6jqe39-std7OgYT72x4TtaKloxyTL-_Lf5X6y_Xl6qo
OGLE srebral palsili ve engelli hastalar için engelli bisileti araştıran bir çok hasta sahibi yakını, rehabilitasyon hizmeti yapan kurumları görüyoruz Türkiye'de HİZMET MEDİKAL engelli hastalar için bisiklet üretiyor firmamız kendisini daha çok özel engelli bisikleti ihtiyacı olan insanlarının ihtiyacına gören üretici olarak görmektedir srebra pals ve vücut kas sistemi yetersiz ve alt vücut motoru kuvvetsiz çalışan hastalar için 1.2 çeşit bisiklet modeli üretmektedir. Bu hizmetimizle özel tasarım bisikleti engelli çocuk bisiklet, Srebral palsi bisiklet, Üç tekerlekli çocuk bisiklet ergen boy bisikleti ve yetişkin ölçü boylarında engelli hastalarımız için bisiklet üretmekteyiz.
 3  ...