• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hizmetmedikaltekerleklisandalye
  • https://plus.google.com/u/0/b/107179251112117393869/107179251112117393869/posts
  • https://twitter.com/hizmetmedikal

Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Tekerlekli Sandalye Fiyatları 

Tekerlekli Sandalye Fiyatları, 14 Farklı modelde için ürünlerimiz bölümünde ürün detaylarında verilmektedir.fiyatlarımıza ek başka hiçbir ücret ödemeden siparişleriniz kapınıza kadar ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.%100 yerli malzeme kullanılarak üretilen Tekerlekli Sandalye modellerinin Tasarımları Hizmet Medikal Tekerlekli sandalye firmasına ayittir. ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Tekerlekli Sandalye Siparişlerinizde ödemelerinizi ister havale ile isterseniz kredikartınıza vade farksız 12 taksitle yapabilirsiniz,kredikartı ile ürün satın almak için firmamızın sanalmağaza sitelerini ziyaret edip ürünü mazağaza sitesitesinden alabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye Fiyatları 


Tekerlekli Sandalye Fiyatları 

tekerlekli sandalye fiyatlarıTekerlekli sandalye fiyatları, Model ve ürün özelliklerine göre değişik fiyatlardan oluşmaktadır, manuel ve akülü tekerlekli sandalyeler olarak farklı fiyatlardan oluşan tekerlekli sandalye çeşitleri akülü tekerlekli sandalyeler, skoter 4 tekerlekli arabalar Ve joistikli araçlar olarak farklı fiyatlardan oluşmaktadırlar. Ayrıntılı Fiyat Bilgisi İçin İletişim Formunu Kullanarak 7/24 Fiyat Talebinde Bulunabilirsiniz. Tekerlekli Sandalye Fiyat Talep Formu İçin Tıklayınız

Firmamızın Üretip Toptan Ve Parakende Satışını Yapmakta Olduğu Tekerlekli Sandalye Fiyatları , Aşağıdaki tabloda belirtildiği gibidir. Tekerlekli Sandalye toplu alımarınızda size özel tekerlekli sandalye fiyatı almak için, Firmamızın müşteri temsilciliği deparmanını arıyarak , alacak olduğunuz adet ve tekerlekli sandalye özelliklerini söylemeniz yeterli olacaktır. türkiye'de yerli üretim yapan nadir firmalardan birisi olan hizmet medikal tekerlekli sandalye fiyatları konusunda tüm dünya ülkeleri ile rekabet edebilecek düzeyde ekipman stok ve kadroya sahiptir. hizmet medikali arayıp tekerlekli sandalye fiyatları hakkında bilgi almadan karar vermeyimenizi tavsiye ederi.

Spastik Arabası Tekerlekli Sandalye 900
Tekerlekli Sandalye Klasik 225
ekerlekli sandalye ayak çıkar 265
Tekerlekli Sandalye Ayak Kalkar 260
Tekerlekli Sandalye Çocuk Ayak Çıkar Yan Çıkar 400
ekerlekli Sandalye Sırtı yatarlı Çocuk 410
Tekerlekli Sandalye Ayak Çıkar Yan çıkar 390
Tekerlekli Sandalyesi Engelli Çocuk Arabası 265
Tekerlekli Sandalye Normal Klasik Eko Model 170
Tekerlekli Sandalye Ev İçi Küçük Teker Lazımlıklı 165
Tekerlekli Sandalye Yankol Çıkar Lazımlıklı 285
Tekerlekli sandalye yankol çıkar ayak çıkar 295
Tekerlekli Sandalye Yankol Çıkar Ayak Kalkar 320
Tekerlekli Sandalye Sırtı yatarlı Yetişkin 390

Lİstede Belirtilen Tekerlekli Sandalye Fiyatları 30,12,2012 Tarihinde Yazılmıştır,güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için tekerlekli sandalye bölümünde ürün fiyatları yazılmaktadır.