• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hizmetmedikaltekerleklisandalye
  • https://twitter.com/hizmetmedikal

Kırklareli Tekerlekli sandalye

Kırklareli Tekerlekli sandalye 

Hizmet Medikal Firması,Üretimini Yapmış Olduğu 14 Farklı Model Ve Özel Ölçü Tekerlekli Sandalye Modellerini Kırklareli  İline Kargo İle Göndermektedir. Edirne den Tekerlekli Sandalye Talebiniz için sipariş formunu doldurarak siparişinizi bize iletebilirsiniz.Kırklareli 'nin tüm ilçelerine kargo ile tekerlekli sandalye gönderimi yapmaktayız.

İstanbul Güngören İlçesinde Tekerlekli Sandalye Üretimi Yapan Firmamız,Ülkemizin 7 Bölgesine ürünlerini Ücretsiz Kargo İle göndermektedir. Ürün siparişlerinizi Tekerlekli sandalye bölümünden sipariş formunu doldurarak yapabilirsiniz.Tekerlekli Sandalye Siparişiniz ,  formunu doldurmanızın ardından en geç 2 gün içerisinde,Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Şirketi İle forumda Belirtmiş Olduğunuz Adresinize Ücretsiz olarak Kargo İle Gönderilmektedir.

Ürünlerimizde kullanmakta olduğumuz malzemelerimiz, %100 yerli ve kendi imalatımızdır.standart ölçü ve özel ölçü Tekerlekli sandalye imalatımız vardır.Özel ölçülerde ürün siparişi vermek istediğinizde bizimle iletişime geçip, istemiş olduğunuz Tekerlekli sandalye Hakkında bize bilgi vermeniz gerekmektedir. örneğin Tekerlekli sandalyeyi kullanacak olan kişinin boyu,kilosu  gibi bitakım bilgileri iletmeniz ile size özel Tekerlekli sandalye imalatı yapılacaktır.

Kargo Gönderisi Yapmakta Olduğumuz Kırklareli İlçeleri

Tekerlekli sandalye siparişi